Kurucu

Kurucu

Saygıdeğer Veliler, Sevgili Öğrenciler,

Gelişmiş toplumlar, gençlerin eğitiminde onların ilgi, istek ve yeteneklerini gözönüne alırlar.Böylece yetişkin yaşa geldiklerinde mesleklerini doğru seçmeleri, seçtikleri işte başarılı olmaları, kendilerine uygun alanlarda istihdam edilmeleri sağlanır.

Bu anlayış, ülkelere kalkınmayı, refahı, minimum işsizlik oranını, mutlu ve eğitimli bir toplum yapısını getirmektedir.Gençleri yönlendirirken onların önceliklerini, duygu ve düşüncelerini, ilgi alanlarını bilmek zorundayız.Bugün ülkemizde birçok sektörde eğitimli personel açığı bulunmakta, nitelikli insan gücüne ihtiyaç duyulmaktadır.

Bu sektörlerin başında Sağlık alanı gelmektedir.Adı geçen sektöre nitelikli bireyler yetiştiren okulumuz, eğitim kalitesi ile mesleki eğitim alanında bir misyonu yüklenmiştir. Gençler! sizi ve ailenizi, lise eğitiminize başlamadan önce iyi düşünmeye davet ediyoruz.
Yetişkin yaşlarda hangi işi yapmak istiyorsunuz?
Hangi istihdam alanı sizi mutlu edecek?
Hangi işe sabah güler yüzlü ve keyifli başlayacaksınız?
Yaşamınız boyunca mutlu olmanız, aldığınız eğitime bağlıdır.Bunları bilerek eğitim seçiminizi doğru yapın.
Sınavsız Meslek Yüksek Okulları ve Üniversitelere girmek, mutlu yaşamak, ülke ekonomisine katkıda bulunmak ve üretken olmak için yıllardır mezunlarımızın yaptığı gibi…

 

Saygılarımızla,                
  Kurucu/Genel Müdür        
   Nurhan YEŞİLBALA