İş Başvurusu

İnsana ve insan günce değer veren Reşha Anadolu Sağlık Meslek Liseleri ailesinin bir üyesi olmak isteyenler; Türkiye’nin öncü ve yenilikçi bir eğitim kurumu olarak eğitime gönül veren gelişime açık modern üretici ve iyi ahlaklı takım arkadaşlarına önem veriyoruz. Staj programlarımız, yeni mezunlar ve deneyimli çalışanlar için alternatif iş imkanları ile alternatif iş imkanı olanaklarımızla Özel Reşha Anadolu Sağlık Meslek Liseleri konseptli bir kariyerin kapılarını açıyoruz. Geleceğe emin adımlarla beraber yürümek için… İlgilendiğiniz pozisyona başvuruyu yapabilmek için tıklayınız.


REŞHA ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSELERİNİN AİLESİNE KATILACAK ADAYLARDAN BEKLENTİLERİMİZ

Reşha Anadolu sağlık meslek lisesleri ‘nde çalışacak adaylarımızın aşağıda belirttiğimiz değerlere sahip olmasını bekliyoruz:
-Dinamik
-Pozitif enerjisini çevresine yansıtarak, sahip olduğu heyecan ve şevk ile çalışma ortamını olumlu etkiler ve hedeflerine yönelik hızla sonuç alır.
-Güvenilir
-İş ahlakı ve disiplini ile her zaman dürüst ,açık ve tutarlı davranarak, karşıdakilerin güvenini kazanır ve örnek olur.
-Öğrenci ve Veli Duyarlılığı Taşıyan
-Öğrenci ve velilerin mevcut ve gelecekti beklentilerini anlar, istikrarlı davranarak daima paydaş mutluluğunu hedefler.
-Özgüven Sahibi
-Kişisel ve kurumsal deneyim , bilgi, beceri ve yeteneklerine olan inancını cesaretle ortaya koyar ve işi ile ilgili sonuçlara ulaşmada kendine güvenir.
-Takım Ruhu Ve Dayanışma
-Ortak hedeflere ulaşmak için sorumluluk üstlenir, aidiyet duygusu ile birlik içinde çalışarak çevresindekilere destek olur ve başarıları takdir eder.
-Sürekli Gelişim Ve Kalite Odaklı
-Yenilikleri takip eder, farklılık yaratacak öneriler geliştirir ve yeni uygulamaların içinde yer alarak gelişimi destekler.
-Toplumsal Duyarlılık
-Kendisinin ve kurumunun, topluma ve eğitim sektörüne katkıda bulunmasını destekleyici davranışlar sergilemeli.